Miraç Kandili Mesajı Vali

By | February 16, 2022

Miraç Kandili Mesajı Vali. 09 mart 2021 salı 15:48. Nevşehir valisi becel, miraç kandili mesajı yayımladı.

Vali Canbolat'tan miraç kandili mesajı enBursa Haber
Vali Canbolat'tan miraç kandili mesajı enBursa Haber from enbursa.com

09 mart 2021 salı 15:48. Vali i̇nci sezer becel miraç kandili dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, “rahmet ve bereketin bol yaşandığı, sevgi ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, içerisinde bolca feyz ve bereketi barındıran miraç kandiline erişmenin huzur ve mutluluğunu. Vali aksoy mesajında, sevgi ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı, içerisinde bolca feyz ve bereketi barındıran miraç kandili’ne erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Miraç Kandili Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Başta kırşehirli hemşehrileri olmak üzere milletimizin ve tüm i̇slam âleminin miraç kandili’ni tebrik eden vali akın, yayınladığı miraç kandili mesajında şunları ifade etti: Kocaeli valisi seddar yavuz yarın idrak edeceğimiz miraç kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Vali çelik, yayımlanan kandil mesajında, miraç kandili’nin önemine değinerek, “23 nisan pazar gününü pazartesi’ye bağlayan gece.

09 Mart 2021 Salı 16:55.

Müslümanlar olarak içinde birçok ilahi hikmeti, sırrı ve bereketi barındıran miraç. Vali mustafa tutulmaz’ın miraç kandili kutlama mesajı i̇çerisinde bulunduğumuz mübarek üç aylarda regaib kandili ile başlayan mukaddes gecelere erişme mutluluğumuz, bugün birçok. Vali salih işık, 23 nisan pazar günü idrak edeceğimiz miraç kandili için bir mesaj yayımladı.

Vali Ömer Seymenoğlu’ndan Miraç Kandili Mesajı;

Vali ömer seymenoğlu’ndan miraç kandili mesajı. Vali akın’dan miraç kandili mesajı kırşehir valisi i̇brahim akın miraç kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vali çetin oktay kaldırım, yayınladığı miraç kandili mesajında sakaryalılardan ev ziyaretlerini sonlandırmalarını rica etti.vali kaldırım, “miraç kandili, âlemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimiz hz.

Nevşehir Valisi Becel, Miraç Kandili Mesajı Yayımladı.

Vali aksoy'un 'miraç kandili' mesajı. Miraç, başta sevgili peygamberimiz hz. Vali̇ mustafa tutulmaz’in mi̇raç kandi̇li̇ kutlama mesaji.

Miraç Kandili, Âlemlere Rahmet Olarak Gönderilen Peygamber Efendimiz Hz.

Vali akın mesajında şu ifadeleri kullandı: Muhammed (s.a.v) olmak üzere her müslüman için manevi bir terfi, yüce rabbimizle buluşma ve selamlaşma, o'nun katında yücelme ve yükselme ve bu vesileyle yüksek insani sorumluklar üstlenmeyi ifade eder. Şanlıurfa valisi abdullah erin, yayınladığı bir mesajla tüm i̇slam aleminin ve şanlıurfalıların miraç kandilini tebrik etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *