Miraç Kandili Mesajları Ingilizce

By | February 22, 2022

Miraç Kandili Mesajları Ingilizce. Bu sayfamızda sizler için hazırladığımı en güzel miraç kandili mesajlarını bulacaksınız. Miraç kandiliniz mübarеk olsun, allah bütün günahlarımızı affеtsin inşallah.

Miraç Kandili mesajları kısa ve öz Huzur Sayfası
Miraç Kandili mesajları kısa ve öz Huzur Sayfası from www.huzursayfasi.com

Miraç kandili mesajları müslüman alemi tarafından recep ayının 27. Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Bu sayfamızda sizler için hazırladığımı en güzel miraç kandili mesajlarını bulacaksınız.

İngilizce Berat Kandili Kutlama Mesajları.

Yarın eller semaya açılacak, dualar edilecek bu faziletli gece ihya edilecek. Allah”ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Miraç kandili mesajları ile müslüman aleminin en önemli gününde eşinize, dostunuza sevdiklerinize miraç kandili sözleri gönderebilirsiniz.

Miraç Kandil Mesajları Ve Sözleri.

Berat kandi̇li̇ mesajlari biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; Bugün ellerini semaya gönlünü mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil. Gecesi 15 mayıs 2015 cuma günü miraç kandili.

Miraj Miraç Kandili Prophet Muhammad's Ascent To Heaven Ne Demek.

Çünkü bu gece peygamber efendimize ve ümmetine namaz hediye edilmiştir. Miraç kelimesi arapça litaratürde yukarı çıkmak yükselmek anlamına gelir. En güzel mi̇raç kandi̇li̇ mesajlari

Allah Sana Sevdiklerinle Beraber Mutlu Ve Huzurlu Bir Şekilde Yaşamayı Nasip Etsin.

Bugün kandil küslerin barıştığı, kardeşliğin pekiştiği gün olsun. Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey fatihalar, yasinler. Bütün hayırlı işler bir çeşit sadakadır.

Sayfadaki Miraç Kandili Ile Ilgili Anlamlı Sözleri Instagram Ve Whatsapp Ile Ya Da Kısa Mesaj Ile Paylaşın.

Miraç kandili'ni ibadetle geçirmenin sevabı çok büyüktür. Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Değerli dost ve arkadaşlar,şu güzel gün ve gecede sizlerle beraber olmak çok güzel bir duygu olsa gerek….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *